SV Raalte - Nieuws

-

SV Raalte verlengt met Jordy Drenth

SV Raalte verlengt contract met hoofdtrainer Jordy Drenth

Jordy Drenth blijft ook de komende twee jaar hoofdtrainer van SV Raalte 1. Het bestuur en de spelersraad zijn blij met de verlenging. Voorzitter Paul Velsink: “Jordy heeft direct zijn stempel weten te drukken op het spel van de selectie. Het doel is om met verzorgt voetbal resultaat te behalen en binnen één jaar weer te promoveren naar de 4e klasse.”

Dat zijn team dit jaar al bovenin meedraait geeft aan dat ze op de goede weg zijn. Jordy heeft een heldere visie en biedt hierin ruimte aan talentvolle jeugdspelers. “Komend seizoen zal hij zich ook bezighouden met het beleid, ontwikkeling en doorstroom van het jeugdvoetbal. Kortom; we zijn zeer verheugd met de verlenging van deze samenwerking”, aldus de voorzitter.