SV Raalte - Nieuws

-

G-team SV Raalte wint GOUD

Het G team van SV Raalte heeft afgelopen zondag goud gewonnen op de Special Olympics in Twente. De tegenstander was SV Colmschate 2 die alles in de voorrondes met ruime cijfers gewonnen had en wij met veel moeite een 2e plaats op doelsaldo. Een zinderende finale volgde waarbij SV Colmschate 2 op een 1-0 voorsprong kwam. Maar onze toppers scoorden gelijk zodat een verlenging volgde. Hierbij schoot de sterke tegenstander zelfs 2x keer op de paal, maar het was SV Raalte die uit een moeilijke hoek de 2-1 scoorde. Na het laatste fluitsignaal was de ontlading dan ook groot na 3 intensieve dagen. Er werd dan ook menig traantje weggepinkt en het onthaal bij SV Raalte was groots. Een fantastische prestatie van het gehele team inclusief de begeleiding.