SV Raalte - Nieuws

-

Peutervoetbal bij SV Raalte

❗️| PEUTERVOETBAL | NIEUW BIJ SV RAALTE

Vanaf volgend seizoen gaan we starten met peutervoetbal. Om alvast kennis te maken met het peutervoetbal organiseren we 2 GRATIS oefentrainingen!!

Het doel van peutervoetbal is om kinderen op een jonge leeftijd in aanmerking te laten komen met sport. Door peutervoetbal leren kinderen op jonge leeftijd om lekker te spelen en bewegen met leeftijdsgenootjes. Op een laagdrempelige en speelse manier worden de kinderen in aanraking gebracht met voetbal en bewegen. Naast voetballen zullen ook de coördinatie en motorische vaardigheden op een leuke manier worden gestimuleerd.

De trainingen vinden plaats in de sporthal, zodat ze onder alle weersomstandigheden door kunnen gaan. Ook de ouders spelen een belangrijke rol bij het peutervoetbal. Door de aanwezigheid van de ouders zullen kinderen zich veilig voelen en sneller meedoen met de spelletjes en oefeningen.