SV Raalte - Nieuws

-

Infoavond kantinemedewerkers 20 september

Op vrijdag 20 september om 19.30 uur zal er weer een infoavond worden georganiseerd door de kantinecommissie voor alle kantinemedewerkers van SV Raalte in de kantine. Op deze avond zullen een aantal zaken die gerelateerd zijn aan het draaien van de kantinediensten worden besproken. Wil je als kantinemedewerker zelf graag dingen op de agenda hebben die moeten worden besproken dan deze graag vooraf even mailen op kantine@svraalte.nl . Naast een korte update vanuit de kantinecommissie zal er ook weer een activiteit worden georganiseerd en zullen we als afsluiting vanzelfsprekend zorgen voor een hapje en drankje.

Graag zien we alle kantinemedewerkers op de 20e in onze kantine, tot dan!

Sportieve groet,
Kantinecommissie SV Raalte