SV Raalte - Nieuws

-

In memoriam: Anton Koolhof

In Memoriam

Op dinsdag 19 maart 2024 is als gevolg van een hartstilstand Anton Koolhof overleden. Bij velen bekend als Mans of Tonnie Koolhof. Hij is vele jaren scheidrechter geweest bij de handbal: begonnen bij HV Kwiek en na 9 jaar overgestapt naar SV Raalte. Jarenlang heeft hij koppel gefloten en reisde daarvoor geheel Oost Nederland af. De laatste jaren heeft hij ook de dames van Broekland gefloten. Ook was hij enige jaren actief in onze accommodatieploeg. Voor zijn verdiensten voor SV Raalte is hij in 2000 benoemd tot Lid van Verdienste in Zilver en in 2015 is hij door het Nederlands Handbalverbond vanwege 40 jaar handbalscheidsrechterschap onderscheiden met de Gouden Fluit. In 2023  is hij na 48 jaar gestopt met fluiten.

Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies.

Het Bestuur