SV Raalte - Nieuws

-

Hendri Zwinselman nieuwe trainer

SV Raalte heeft voor het seizoen 2019 – 2020 een nieuwe trainer gecontracteerd: Hendri Zwinselman uit Lemelerveld. SV Raalte heeft hiermee een trainer gevonden die past binnen het gestelde profiel en een persoon die de Sallandse mentaliteit kent. Hendri heeft de nodige ervaring als eerste elftalspeler en als trainer in onze regio. Naast het hoofdtrainerschap zal Hendri ook zitting nemen in de technische commissie van de club om zodoende ook zijn bijdrage te gaan leveren aan het nader implementeren van het jeugdbeleid. Het bestuur van de SV Raalte is hiermee zeer content en ziet uit naar een constructieve samenwerking.

Voorzitter voetbal Paul Velsink (links) met de nieuwe hoofdtrainer van SV Raalte voor seizoen 2019/2020, Hendri Zwinselman (rechts).