SV Raalte - Nieuws

-

Compost- en potgrondactie 2018

(Wilt u compost of potgrond online bestellen? Mail uw bestelling naar compostactiesvraalte@ziggo.nl)

Voor de 32e keer alweer de aankomende compost- en potgrondactie. De verschillende datums zijn al volgt vastgesteld:

  • Woensdag 14 februari bezorging formulieren door All-in verspreidingen.
  • Van donderdag 15 februari tot vrijdag 2 maart ophalen formulieren.
  • Zaterdag 3 maart inleveren formulieren kantine vanaf 16:00 uur.
  • Vrijdag 23 maart scheppen van de compost.
  • Zaterdag 24 maart bezorging compost en potgrond.

Wij kunnen met de opbrengst elk jaar weer prachtige activiteiten bekostigen, zoals zwemmen, sinterklaas, bingo, jeugdkamp, speciaal busvervoer, materialen enz. enz. Vooral het ophalen van de formulieren is iets wat elk jaar minder wordt, terwijl dat het allerbelangrijkste is: zonder bestelling geen levering. Dit jaar hopen wij dat ook de ouders van de jeugd zich beschikbaar stelt. Neem contact op met Anneke Tuten (anneketuten@hotmail.com/0613533079), zij regelt de straatindeling. Het kost u hoogstens 1,5 uur. Voor de scheppers en de bezorgers op 23 en 24 maart geldt: geef u op in de lijst die achter de bar ligt. Wij rekenen er op dat iedereen zich weer inzet voor deze 32e compostactie.

De compostcommissie