SV Raalte - Nieuws

-

Elke Swart wint hoofdprijs bingo!

Elke Swart wint de hoofdprijs!

Zaterdagavond was het weer tijd voor de jaarlijkse bingoavond in de sfeervolle kantine van SV Raalte. Meer dan honderd personen waren driftig in de weer om de juiste getallen op hun plakje dicht te schuiven. In samenwerking met Johan Jansen van t Laar als ballenman wisten de dames Manon en Kristel Klink bij het oproepen van de getallen het publiek te bespelen en werd er veel gelachen. Het mocht natuurlijk allemaal niet te serieus worden. Na elke bingo schalde uit de luidsprekers een toepasselijk nummer, gedraaid door onze huis DJ William. Dus allemaal even meezingen. Bij de laatste ronde waarbij het om veel geld ging, ging het even mis. Bij de eerste bingo voor de bovenste rij kwamen acht mensen naar voren. Wat bleek? Al deze acht mensen hadden allen een bingokaartje met dezelfde getallen! Hilariteit alom. Deze fout werd snel hersteld door iedereen een nieuwe kaart uit te reiken. De spanning was te snijden bij de laatste ronde volle kaart met de hoofdprijs. Er klonk een bingo aan de tafel van dames 1. Speelster Elke Swart had een goede bingo en kreeg de enveloppe met de hoofdprijs van € 500,- uitgereikt. Groot feest dus bij de tafel van dames 1. Na de bingo werd er nog even nagezeten met muziek van DJ William. Kortom, het was weer een supergezellige bingoavond!