SV Raalte - Nieuws

-

Vacature: Hoofd Jeugdopleiding

SV Raalte is op zoek naar een Hoofd Jeugdopleiding (HJO).

SV Raalte is een club in beweging. De afgelopen twee jaar is een fundament gelegd voor het technische beleid “van leren naar presteren”. We zoeken een enthousiaste en gedreven HJO die ons de komende jaren gaat helpen het technisch beleid verder te ontwikkelen en te implementeren. HJO is samen met de technische commissie verantwoordelijk voor het opleiden en begeleiden van alle jeugdtrainers.

SV Raalte wil de komende jaren nadrukkelijke “investeren” in de jeugd. Dit doen we door het zorgen van goede faciliteiten, door het inzetten van een video-analyse systeem en door het continue opleiden en begeleiden van onze jeugdtrainers.

Ben jij de trainer (HJO) die met naast voetbaltechnische kennis ook pedagogisch onderlegd is, beschikt over goede communicatieve vaardigheden, bereid is om minimaal twee trainingsavonden en een dagdeel op zaterdag aanwezig te zijn en samen met een brede technische commissie de schouders er onder te zetten dan zien we je reactie graag tegemoet.

Graag reactie sturen naar voetbal@svraalte.nl of neem contact op met Paul Velsink (voorzitter SV Raalte afdeling voetbal, 06-51818556)

———————————————————————————–

Functieomschrijving en taken Hoofd Jeugdopleiding:

Invullen van de functie:

De HJO gaat zich primair richten op het doorontwikkelen van het jeugdvoetbal beleid, het jeugdvoetbal beleid implementeren en bewaken en zich richten op het voetbaltechnisch kader. De HJO is samen met de jeugdcoördinatoren verantwoordelijk voor de opleiding en begeleiding van alle trainers.

Taken en verantwoordelijkheden:

 • Het doorontwikkelen en bewaken van de rode draad binnen de jeugdopleiding;
 • Een betere doorstroom ontwikkelen van de jeugd naar de senioren;
 • Het ontwikkelen, aansturen en zorgdragen voor behoud van (jeugd)trainers;
 • Het actief uitdragen en (jeugd)trainers actief begeleiding in de videoanalyses;
 • Werken aan een veilig en sportief ontwikkelingsklimaat;
 • Bezoeken van wedstrijden en trainingen;
 • Het verzorgen van de teamindeling in samenwerking met de jeugdcoördinatoren.

Communicatie 

 • Frequent overleg met de jeugdcoördinatoren;
 • Deelname aan de TC vergaderingen;
 • Frequent overleg de (jeugd)trainers;
 • Het bespreken van de ontwikkelingen van de (jeugd)trainers en jeugdspelers;

Profiel 

 • HJO heeft geruime ervaring in het begeleiden en beoordelen van trainers en spelers;
 • HJO heeft ervaring in bewaken en uitdragen van een jeugdplan;
 • HJO is in staat om voortgangsgesprekken te voeren en vervolgstappen in gang te zetten;
 • HJO heeft naast voetbal technisch inzicht een pedagogische achtergrond;
 • HJO kan de visie en beleid vertalen in praktische en pragmatische acties;
 • HJO heeft uitstekende communicatieve vaardigheden;
 • HJO is bereid om minimaal twee trainingsavonden en een (dagdeel) zaterdag aanwezig te zijn