SV Raalte - Nieuws

-

Rabo Clubsupport: stem op ons!

Vanaf maandag 4 oktober kunnen leden van Rabobank Salland weer stemmen in het kader van Rabo ClubSupport.

Stemmen kan via de Rabobank app of via www.rabobank.nl/clubsupport.

Ben je klant van Rabobank Salland, maar nog geen lid? Iedere klant vanaf 12 jaar kan gratis lid worden en mag hierna stemmen. Het lidmaatschap kan aangevraagd worden via de Rabobank app (‘Zelf regelen’ / ‘Lidmaatschap’) of via de Rabobank website.

Graag allemaal even stemmen op S.V. Raalte en vraag ook je familie / kennissen (bijvoorbeeld in de verschillende Whatsapp-groepen) dit te doen, want hoe meer stemmen des te groter het sponsorbedrag voor S.V. Raalte! Er kan gestemd worden tot 25 oktober.

Elk lid mag 3 stemmen uitbrengen op 3 verschillende deelnemende verenigingen en stichtingen.

Bedankt voor je stem!