SV Raalte - Nieuws

-

Coronamaatregelen SV Raalte

Met ingang van deze week gaan de trainingen voor het nieuwe seizoen weer beginnen en ook de kantine is weer geopend. In verband met corona gelden er aanvullende regels. Deze regels vind je hier en op het spandoek op het sportpark. Het is belangrijk dat iedereen zich aan deze regels houdt, want alleen samen krijgen we corona onder controle.

ALGEMENE ADVIEZEN:

 • Houd minimaal 1,5 meter afstand tot elkaar en gebruik uw gezonde verstand.
 • Vermijd drukte.
 • Verkoudheidsklachten, zoals neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, lichte hoest of verhoging tot 38 graden Celsius? Blijf thuis en ziek uit.
 • Was je handen, schud geen handen en hoest en nies in de binnenkant van je elleboog.

REGELS KANTINE (BINNEN):

 • In de kantine geldt een verplichte registratie van alle bezoekers. Vul je naam en telefoonnummer in op de lijst die in de kantine ligt. Deze gegevens worden uitsluitend gebruikt voor bron- en contactonderzoek van de GGD;
 • Alle looplijnen dienen gevolgd te worden. Aangegeven met pijlen op de grond;
 • Bij binnenkomst in de kantine dient u in de hal uw handen te desinfecteren;
 • De kantine en het terras is als eenrichtingslooproute ingericht op minimaal 1,5 meter. Er is tevens een eenrichtingslooproute in de kantine bij de bar om te kunnen bestellen op 1,5 meter;
 • Er moet binnen altijd 1,5 meter afstand gehouden worden. Er zijn tafels voor 4 en voor 6 personen ingericht op 1,5 meter voor maximaal 44 bezoekers(binnen). Het is dus niet toegestaan om de tafels of stoelen te verplaatsen;
 • Staande iets drinken is niet toegestaan. Bezoekers dienen verplicht te zitten.

REGELS TERRAS (BUITEN):

 • Op het terras geldt een verplichte registratie van alle bezoekers. Vul je naam en telefoonnummer in op de lijst die in de kantine ligt. Deze gegevens worden uitsluitend gebruikt voor bron- en contactonderzoek van de GGD;
 • Alle looplijnen dienen gevolgd te worden. Aangegeven met pijlen op de grond en op de ramen;
 • Er moet binnen altijd 1,5 meter afstand gehouden worden;
 • Op het terras buiten zijn tafels voor maximaal 4 personen beschikbaar. Het is dus buiten ook niet toegestaan om de tafels of stoelen te verplaatsen.
 • Staande iets drinken is niet toegestaan. Bezoekers dienen ook buiten te zitten.