SV Raalte - Nieuws

-

Gewone mensen gezocht!

Gewone mensen gezocht voor een bijzonder kind!
Ieder kind heeft het recht om in een liefdevol gezin op te groeien. Lukt dit (tijdelijk) niet in het eigen gezin dan biedt een gezinsvervangende situatie zoals pleegzorg een goed alternatief. De vraag naar pleeggezinnen groeit. Ook in Raalte. Regelmatig houdt Trias een vrijblijvende informatieavond over pleegzorg. Kijk op www.trias-groep.nl/pleegzorg/informatieavonden/ voor de actuele data en locaties.

Vaak denken mensen dat je als pleegouder iets speciaals moet kunnen. Pleegzorgbegeleider Eric legt uit: “We zoeken juist gewone mensen die zich in willen zetten voor een bijzonder kind. Stabiliteit en veiligheid kunnen bieden en openstaan voor samenwerking. Alleenstaand, getrouwd of samenwonend, (buitenshuis )werkend of thuis, met of zonder eigen kinderen; het kan allemaal. In persoonlijke gesprekken screenen we en kijken we wat elk gezin kan bieden.”