SV Raalte - Nieuws

-

SV Raalte verlengt contract Hendri Zwinselman

Hendri Zwinselman blijft ook volgend seizoen (2021 – 2022) hoofdtrainer van SV Raalte 1. Het bestuur van SV Raalte, technische staf en de spelersraad zijn dermate tevreden over de werkzaamheden van de trainer dat besloten is om het contract te verlengen. Zwinselman heeft direct zijn stempel weten te zetten op het spel van zijn, zeer jeugdige,  selectie. “Het doel is om met verzorgt voetbal resultaten te behalen en een stabiele 4e klasser te worden. De spelers zijn zeer tevreden en vinden hem op dit moment de juiste trainer die hen kan helpen om stappen te zetten. Hendri ziet hierin ook zelf de uitdaging en ambitie. Vorig seizoen en de start van dit seizoen geven aan dat we op de goede weg zijn. En gezien de leeftijdsopbouw van het team zit er nog veel rek in de selectie. Kortom, we zijn zeer verheugd met de verlening van deze samenwerking”, aldus voetbalvoorzitter Paul Velsink.

Foto uit archief. Links Paul Velsink (voorzitter voetbal), rechts Hendri Zwinselman.