SV Raalte - Nieuws

-

Kaartmarathon groot succes

Marathonkaarten weer geslaagd evenement

Het marathonkaarten op zaterdag 14 januari was weer een geslaagd evenement. Zowel bij het jokeren als bij het klaverjassen werd serieus gestreden om de prijzen. Bij het klaverjassen ging dhr. Dijkslag uit Wijhe met de eerste prijs naar huis en bij het jokeren was dit Mevr. (Dinie) Egbertzen. Ook voor inwendige mens werd gezorgd. Dit keer werd de catering door de Smeenk brothers ter hand genomen en werd alles bereid in onze eigen keuken. Dit alles viel bijzonder in de smaak bij de deelnemers. Tijdens het kaarten werd rondgegaan met hapjes, dit keer verzorgd door onze serveerster Gert Boers. De verloting was ook weer een groot succes. De organisatie had weer gezorgd voor vele mooie prijzen, meestal gratis beschikbaar gesteld door onze sponsoren. Na afloop van het kaarten was het natuurlijk gezellig nakaarten tot in de late uurtjes, waarbij zelfs een deelnemer live enkele nummers ten gehore bracht. Over deze zangkwaliteiten gaan we niet in discussie, maar deze persoon zou bij The voice of Holland waarschijnlijk niet de eindronde halen. Al met al een zeer geslaagde dag waarbij fanatiek werd gekaart maar waarbij de gezelligheid voorop stond. Meer foto’s zijn te bewonderen op Facebook.